logo

Wynajem dźwigów budowlanych Warszawa i okolice

Specjalizujemy się w wynajmie profesjonalnych dźwigów. Oferujemy kompleksowe usługi wynajmu dźwigów budowlanych, zapewniając przy tym obsługę wykwalifikowanego operatora i rzetelną koordynację prac na placu budowy. Wynajem dźwigu z obsługą to bardzo dobra inwestycja, ponieważ zwiększa efektywność pracy i zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas realizacji każdego zlecenia.

wynajmem dźwigu budowlanego

DŹWIG PPM ATT 280

Dźwig tadano-faun 90G-4

Dźwig PPM ATT 600 [6x6x6]

Demag AC 50-1[6x6x6]

Dźwig PPM ATT 400[4x4x4]

Dźwig GROVE GMK 2035 [4x4x4]

Dźwig PPM ATT 340 [4x4x4]

Ładowarka obrotowa MELOR [widły+kosz montaż.]

Stawiamy na fachową obsługę i przystępne ceny. W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie niezawodne urządzenia, m.in.: dźwigi samojezdne, dźwigi teleskopowe, ładowarki obrotowe, podnośniki koszowe. Dźwigi przeznaczone do prac budowlanych posiadają najlepsze parametry pod względem maksymalnego udźwigu, wysokości podnoszenia ładunków, kąta obrotu wysięgnika oraz elastyczności w zakresie rozstawienia podpór.

Wynajem dźwigu budowlanego – w jakich sytuacjach będzie niezbędny?

Wydajne maszyny budowlane wykorzystywane są przy pracach wymagających precyzji i doświadczenia operatora, przy jednoczesnym uwzględnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Trzeba przy tym pamiętać, że są bardzo przydatne nie tylko do przenoszenia ciężkich ładunków, ale też do przemieszczania osób wykonujących prace na wysokości.

  1. Montaż i demontaż konstrukcji – wynajem dźwigów budowlanych jest niezbędny przy wznoszeniu wielopiętrowych konstrukcji. Przydaje się również przy rozbiórce oraz modernizacji różnego rodzaju obiektów
  2. Transport materiałów – dźwigi budowlane są pomocne przy załadunku i rozładunku oraz przemieszczeniu rozmaitych materiałów budowlanych, przede wszystkim cegieł i dachówek oraz elementów instalacyjnych.
  3. Budowa dróg, mostów i wiaduktów – dźwigi umożliwiają podnoszenie i przemieszczanie ciężkich ładunków, potrzebnych do zamocowania solidnych elementów konstrukcji stalowych/betonowych.

Inne zastosowania: do instalacji okien, drzwi i fasad budowlanych, przy instalacjach i naprawach dachów, prace konserwacyjne przy kominach i wieżach, prace przy budowie tuneli.

Wynajem dźwigów budowlanych Kranstan – profesjonalizm i bezpieczeństwo

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem dźwigów lub usługami dźwigowymi, skontaktuj się z nami już dziś. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać wybrać dźwig odpowiadający na potrzeby Twojego projektu.

Podnośniki koszowe od 12 do 32m